Partneři

Spolupráce se silným partnerem je v oblasti byznysu rozhodující konkurenční výhodou. Bizz Assist se jednak stává dlouhodobým partnerem svých klientů, dále také buduje další partnerství s osvědčenými hráči z různých oborů. Své partnery si vybíráme vždy s ohledem na přínosnost tohoto vztahu nejen pro samotnou společnost, ale především pro naše klienty. Aby byla pohledávka dobře vymahatelná, musí splňovat mnoho specifických atributů. Při tvorbě systému bezpečného obchodování a řešení pohledávek společnost Bizz Assist spolupracuje s vybranými advokátními kancelářemi, daňovými poradci, exekutory z Česka,

Rakouska, Slovenska, Maďarska.V této věci je třeba dynamická spolupráce a kvalita. Jelikož společnost Bizz Assist často organizuje pro své klienty i přeshraniční fúze, komunikaci mezi mateřskými a dceřinými společnostmi, řešení pohledávek s cizím prvkem, máme zajištěno množství soudních tlumočníků a překladatelů. Z tohoto důvodu je naším dlouhodobým partnerem obchodní společnost:

a známkovou kanceláří, řádným členem Komory patentových zástupců České republiky. Spravování obchodních společností či korporací je třeba dělat s pečlivostí řádného hospodáře. Při tomto druhu pečlivosti, je nezbytnou součástí důkladná znalost ekonomických výsledků společnosti.

Dále náš tým spolupracuje s “http://www.exekutor-svoboda.cz/” Exekutorským úřadem Olomouc, pana Mgr. Jana Svobody,který realizuje výkon exekučních titulů, exekutorské zápisy apod., to vše pokud možno elektronickou formou pro samotné urychlení procesu. Na základě nadstandardní spolupráce se soudním exekutorem a notářem, je možno promptně reagovat a zajistit notářské a exekutorské zápisy s doložkou vykonatelnosti, které nahrazují soudní rozhodnutí.

Zajistíme pro Vás služby v oblasti soudního znalectví, nejen v těchto oborech: Doprava-dopravní nehody, Ekonomika-ceny a odhady motorových vozidel, Strojírenství-technický stav a opravy motorových vozidel. Spolupracujeme se soudními znalci, mimo jiné též s odborníkem Ing.Petrem Vlkem. Využijte možnosti zajištění soudních znalců a znaleckých posudkůch v mimořádně krátkém čase – možnost expresního zhotovení.

Prověřování a hlídání obchodních partnerů – v květnu 2017 se naším obchodním partnerem stala nadnárodní společnost BISNODE.

Pro naše klienty tedy zajistíme veškeré služby našeho partnera tak, aby vyhovovali Vašim potřebám. Bisnode je evropský vedoucí poskytovatel ekonomických informací o společnostech a podnikatelích. Prostřednictvím svých řešení pomáhá Bisnode firmám zvyšovat tržby, minimalizovat obchodní rizika a umožňuje realizovat správná obchodní rozhodnutí. Již od roku 1990 je Bisnode v oblasti B2B řešení a postřehů z trhu v České republice a na Slovensku partnerem firem od malých po ty největší hráče na trhu.Díky silnému zázemí nadnárodní skupiny Bisnode, působící v 18 evropských zemích, a strategickému partnerství se společností Dun Bradstreet specializující se na mezinárodní data a služby, poskytuje informace z více než 190 zemí z celého světa. Jeho databáze zahrnují informace o více než 250 milionech firem.